MONTING certifikohet me sukses me ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

30/04/2019

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se pas një  pune të suksesshme të konsulencës së ofruar nga ekipi i ekspertëve të INOVA Consulting në ngritjen e Sistemit të Integruar të Cilësisë, Mjedisit dhe Sigurisë në Punë në MONTING, javë më parë  Monting me sukses është certifikuar dhe ka kaluar auditimin e jashtëm nga Trupa Certifikuese me renome botërore TUV Austria.
Me kënaqësi ju informojmë se klienti dhe bashkëpunëtori ynë MONTING nga Prishtina ka certifikuar sistemin e integruar të saj në përputhje me PAS 99:2012, sistemin e cilësisë sipas ISO 9001:2015, sistemin mjedisor ISO 14001:2015 dhe sistemin e sigurisë dhe shëndetit në punë sipas OHSAS 18001:2007.

Vlenë të cekët se MONTING është e specializuar në ofrimin e shërbimeve të instalimit, mirëmbajtjes dhe rehabilitimit të pajisjeve për tension të ulët, tension të mesëm dhe tension të lartë deri në 400kV për projektet në sektorin e energjisë; si dhe
Prodhimin e shtëpizave metalike për trafostacione distributive, panelet për tension të ulët, panelet për ngrohje dhe për hidrantët.

Përgëzojmë ekipin e MONTING për rezultatet e arritura, për punën e palodhshme dhe përkushtimin në cilësi.

INOVA Consulting mbështetës i fuqishëm i komunitetit të biznesit.
Mendo cilësinë e shërbimit, zgjedh INOVA Consulting.

www.monting-ks.com

 

379 replies

Trackbacks & Pingbacks

 1. canada drug says:

  canadadrugs https://ivebo.co.uk/read-blog/23796

  Wow all kinds of terrific advice!

 2. canadian pharcharmy online https://buyviagraonlinet.com/

  With thanks! Excellent information.

 3. canadian pharmacy world https://baldstyled.com/community/profile/canadianpharmacy/

  You have made your position extremely well.!

 4. Viagra manufacturer coupon https://pastelink.net/ii18z6qf

  You actually suggested that well!

 5. canadian pharmacy viagra https://hafbeltminla.zombeek.cz/

  You said it perfectly.!

 6. Canadian viagra https://challonge.com/gyoupafefer

  With thanks! Fantastic information!

 7. cialis 20 mg https://pudbiascan.strikingly.com/

  Cheers! A good amount of forum posts.

 8. canadadrugs says:

  canadian pharmacy meds https://www.dibiz.com/gdooc

  Wow a good deal of wonderful information.

 9. cialis canadian pharmacy https://conifer.rhizome.org/Discountpharmacy

  Thank you! Fantastic information.

 10. canadian pharmacies online prescriptions https://haikudeck.com/presentations/canadianpharmacies

  This is nicely expressed! !

 11. canadian pharmacy king https://slides.com/bestcanadianonlinepharmacies

  Seriously tons of beneficial advice!

 12. Viagra 5 mg https://fliphtml5.com/homepage/fhrha

  Really tons of fantastic information.

 13. no 1 canadian pharcharmy online https://www.provenexpert.com/canadian-pharmacy-viagra-generic2/

  Amazing a good deal of fantastic information.

 14. Interactions for viagra http://canadianpharmaceuticalsonlinee.iwopop.com/

  You actually explained it exceptionally well.

 15. Viagra vs viagra vs levitra https://wakelet.com/@OnlinepharmacyCanadausa

  Very well spoken without a doubt! !

 16. prescription drugs without prior prescription https://bitcoinblack.net/community/canadianpharmacyonlineviagra/info/

  Truly plenty of terrific tips!

 17. canadian pharmacies mail order https://experiment.com/users/canadiandrugs/

  Fantastic facts, Thanks a lot!

 18. Viagra purchasing https://pharmacy-online.teachable.com/

  You actually stated it wonderfully!

 19. online canadian pharmacies https://gravatar.com/kqwsh

  Nicely spoken of course! !

 20. pharmacy says:

  canadian government approved pharmacies https://canadianpharmaceuticalsonline.golog.jp/archives/16914921.html

  Reliable stuff. Appreciate it!

 21. help with erectile dysfunction https://wallsawadar.zombeek.cz/

  Effectively voiced truly. !

 22. new ed drugs says:

  help with erectile dysfunction https://challonge.com/afersparun

  Incredible plenty of good data!

 23. online pharmacy https://brujagflysban.zombeek.cz/

  You actually revealed this fantastically!

 24. canadian pharmacies https://challonge.com/townsiglutep

  Thanks a lot! I enjoy this.

 25. drugstore online https://www.provenexpert.com/pharmacy-online/

  You actually suggested this exceptionally well!

 26. Low cost viagra 20mg https://challonge.com/ebocivid

  You definitely made the point!

 27. Viagra generique https://challonge.com/ebtortety

  With thanks! An abundance of forum posts.

 28. canadian government approved pharmacies https://jemi.so/canadian-pharmacies-shipping-to-usa

  Terrific content. Thanks!

 29. Viagra great britain https://peatix.com/user/14373921/view

  You made your stand pretty clearly!.

 30. Viagra daily https://www.dibiz.com/ndeapq

  Useful forum posts. Many thanks.

 31. Cheap viagra https://search.lycos.com/web/?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Thanks! Numerous information!

 32. Viagra 5mg https://www.infospace.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Good data, With thanks!

 33. Viagra pills https://dramamhinca.zombeek.cz/

  Whoa quite a lot of fantastic info.

 34. Viagra great britain https://results.excite.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Cheers. Fantastic information!

 35. top rated online canadian pharmacies https://www.infospace.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Really plenty of awesome material.

 36. How does viagra work https://results.excite.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Whoa a lot of useful facts.

 37. canadian pharmacies without an rx

  With thanks, Helpful information.

 38. Tadalafil https://search.givewater.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Fantastic information. Thank you.

 39. Viagra sans ordonnance

  Great forum posts, Cheers.

 40. canada drugs https://www.dogpile.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Cheers, Lots of content.

 41. Viagra alternative https://swisscows.com/en/web?query=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Regards! I appreciate it!

 42. Viagra tablets australia https://search.seznam.cz/?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Cheers. I enjoy this!

 43. viagra canada https://search.gmx.com/web/result?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Superb info, Appreciate it!

 44. Discount viagra https://www.ecosia.org/search?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Regards! Loads of forum posts.

 45. stromectol for scabies https://inflavnena.zombeek.cz/

  Excellent data. Cheers!

 46. Viagra canada https://dsdgbvda.zombeek.cz/

  Awesome info. Appreciate it!

 47. Viagra 5 mg funziona https://challonge.com/citlitigolf

  Thanks. A lot of material!

 48. Viagra generico online https://challonge.com/gotsembpertvil

  With thanks! A lot of data.

 49. Viagra lowest price https://challonge.com/esapenti

  You actually revealed it really well.

 50. canadian pharmacy 500px.com/p/phraspilliti

  Nicely put, Regards.

 51. stromectol oral https://web904.com/stromectol-buy/

  This is nicely expressed! !

 52. buy ivermectin online fitndance https://www.repairanswers.net/question/stromectol-order-online/

  You actually explained this very well.

 53. ivermectin https://ktqt.ftu.edu.vn/en/question list/order-stromectol-over-the-counter-10/

  Very well voiced really. !

 54. stromectol nuzeniec https://aoc.stamford.edu/profile/Stromectol/

  You actually expressed this effectively.

 55. cialis from canada https://ktqt.ftu.edu.vn/en/question list/canadian-pharmaceuticals-for-usa-sales/

  Thanks a lot! Wonderful stuff.

 56. stromectol new zealand https://canadajobscenter.com/author/buystromectol/

  You actually explained that terrifically.

 57. buy cialis pinshape.com/users/2441621-canadian-pharmaceutical-companies

  You actually expressed this wonderfully!

 58. Viagra manufacturer coupon https://onlineviagra.flazio.com/

  Really tons of helpful facts.

 59. Cheap cialis https://viagraonlineee.wordpress.com/

  Seriously quite a lot of helpful knowledge.

 60. How does viagra work https://buyviagraonline.home.blog/

  Really many of useful data!

 61. cialis 20 mg best price https://form.jotform.com/222341315941044

  Many thanks. Quite a lot of tips.

 62. Viagra tablets https://hub.docker.com/r/buyviagraonline/viagra

  Seriously a good deal of excellent facts!

 63. buy cialis online https://buyviagraonline.micro.blog/

  You actually revealed it perfectly!

 64. cialis generico online http://jso7c59f304.iwopop.com/

  Thank you. I enjoy this!

 65. buy generic cialis https://buyviagraonline.zombeek.cz/

  Incredible loads of helpful advice.

 66. buy viagra says:

  Viagra kaufen https://buyviagraonline.proweb.cz/

  Fantastic postings, Thanks.

 67. Viagra tablets australia https://buyviagraonl.livejournal.com/386.html

  Regards. A lot of write ups.

 68. Generic for viagra https://noyano.wixsite.com/buyviagraonline

  Regards! Wonderful information!

 69. canada rx says:

  northwestpharmacy https://linktr.ee/canadianpharmacies

  Good content, Thanks a lot!

 70. cialis generico online https://linktr.ee/onlinepharmacies

  Thank you, Numerous content.

 71. cialis canada https://dwerks.nethouse.ru/

  Cheers. An abundance of tips!

 72. canada drug pharmacy https://kwenzx.nethouse.ru/

  Nicely put. Appreciate it!

 73. cialis tablets australia https://telegra.ph/Cialis-20mg-08-13

  You actually said it really well.

 74. purchasing cialis on the internet https://kswbnh.nethouse.ru/

  You stated it perfectly.

 75. tadalafil https://kalwer.micro.blog/

  Wow plenty of great information!

 76. online prescriptions without a doctor http://lasweb.iwopop.com/

  You’ve made your point!

 77. cialis generico https://laswert.wordpress.com/

  Regards, Loads of postings.

 78. cialis without a doctor’s prescription https://buycialisonline.fo.team/

  Valuable content. Regards!

 79. online pharmacies https://kawers.micro.blog/

  Point well regarded.!

 80. canada drug pharmacy https://linktr.ee/canadianpharmacy

  You actually mentioned this superbly.

 81. trust pharmacy canada https://www.divephotoguide.com/user/drugs

  This is nicely expressed! .

 82. cialis 5 mg https://lawert.micro.blog/

  You made your stand extremely clearly!.

 83. canadian pharcharmy online https://swebas.livejournal.com/359.html

  Cheers, Good information!

 84. medication without a doctors prescription https://canadapharmacy.teachable.com/

  Regards! Loads of advice!

Comments are closed.