AQUAPHARM, e para barnatore dhe kozmetikë e certifikuar në Kosovë me ISO 9001

AQUAPHARM, farmaci dhe kozmetikë e njohur në qytetin e Gjakovës, bëhet e vetmja barnatore në Kosovë e certifikuar me standardin e mirënjohur ndërkombëtar të cilësisë ISO 9001:2015.

Pas një pune të suksesshme të konsulencës së ofruar nga ekipi i ekspertëve të INOVA Consulting në ngritjen e Sistemit të Cilësisë në AQUAPHARM, me sukses është certifikuar dhe ka kaluar auditimin e jashtëm nga Trupa Certifikuese me renome ndërkombëtare TUV Austria.

Vlenë të cekët se AQUAPHARM ka arritur që për një kohë shumë të shkurtë të bëhet sinonim i cilësisë së lartë dhe zgjedhja juaj më e mirë për kujdesin ndaj shëndetit dhe bukurisë në Kosovë.

Aquapharm është e certifikuar me ISO 9001 për fushëveprimtarinë e mëposhtme:

Shitjen, ofrimin dhe furnizimin e

-Produkteve farmaceutike

-Produkteve dhe pajisjeve medicinale

-Produkteve ortopedike

-Bio produkteve

-Kozmetikë dhe produkteve të kujdesit të bukurisë

 

Përgëzojmë ekipin e farmacisteve dhe punonjësve të estetikes në AQUAPHARM për rezultatet e arritura, për punën e palodhshme dhe përkushtimin në cilësi.

 

INOVA Consulting mbështetës i fuqishëm i komunitetit të biznesit.
Mendo cilësinë e shërbimit, zgjedh INOVA Consulting.

 

382 replies

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] clindamicina crema precio[…]

  clindamicina crema precio

 2. canadian pharmacies without an rx https://warriorfarm.co.uk/community/profile/153413/

  Incredible lots of superb information.

 3. canada drug says:

  canadian drugstore http://trommelforum.ch/forum/profile/franbervage/

  Many thanks! I appreciate it!

 4. best canadian pharmacy https://shippingtousa.mystrikingly.com/

  Nicely put. With thanks.

 5. canadian pharmacy no prescription https://joshbond.co.uk/community/profile/shippingtousa/

  With thanks. A lot of stuff!

 6. Viagra tablets australia https://pastelink.net/ii18z6qf

  Cheers, Terrific stuff.

 7. Tadalafil 5mg https://hafbeltminla.zombeek.cz/

  Really a good deal of valuable advice.

 8. canadian pharmaceuticals online http://climbingcoaches.co.uk/member-home/canadianpharmacies/profile/

  You actually explained that wonderfully.

 9. cialis https://pudbiascan.strikingly.com/

  You actually explained this really well.

 10. canada drugs online http://www.mjyoung.net/weblog/forums/users/canada-online-pharmacies/

  Seriously quite a lot of terrific material.

 11. best canadian pharmacies online http://www.celtras.uniport.edu.ng/profile/canadianpharmacy/

  Good stuff. Appreciate it.

 12. Viagra tablets australia https://www.dibiz.com/gdooc

  Thank you, A good amount of advice.

 13. Viagra 20 mg best price https://fnote.net/notes/7ce1ce

  Truly plenty of fantastic material.

 14. canadian pharmacy meds https://www.bakespace.com/members/profile/Canadian drugs online pharmacies/1563583/

  Thanks! Numerous info!

 15. online canadian pharmacy https://slides.com/canadianpharmacycialis20mg

  Really lots of amazing facts!

 16. buy viagra 25mg https://conifer.rhizome.org/Discountpharmacy

  Many thanks. An abundance of knowledge!

 17. canada drug pharmacy https://www.bakespace.com/members/profile/Viagra generic online Pharmacy/1562809/

  You said it adequately.!

 18. Viagra generico online https://pharmacy-online.teachable.com/

  Cheers. A good amount of facts.

 19. canadian prescription drugstore https://graph.org/Canadian-pharmacies-online-12-11

  Excellent data. Appreciate it!

 20. 5 mg viagra coupon printable https://gravatar.com/kqwsh

  Many thanks, I enjoy this.

 21. Viagra cost https://brujagflysban.zombeek.cz/

  You made your position pretty clearly!.

 22. canada online pharmacy https://sway.office.com/bwqoJDkPTZku0kFA

  Point nicely regarded.!

 23. canadadrugs https://sanangelolive.com/members/contikegel

  You actually explained this exceptionally well.

 24. canadian pharmacies https://obsusilli.zombeek.cz/

  Awesome postings. Cheers!

 25. Viagra generika https://challonge.com/ebocivid

  Whoa a good deal of good information!

 26. canadian drugstore https://issuu.com/lustgavalar

  With thanks! Plenty of material.

 27. Canadian Pharmacy USA https://sanangelolive.com/members/maiworkgendty

  Wow a good deal of valuable advice.

 28. canada online pharmacies https://dustpontisrhos.zombeek.cz/

  You have made the point.

 29. best canadian mail order pharmacies https://www.dibiz.com/ndeapq

  Good information, Regards.

 30. order stromectol online https://orderstromectoloverthecounter.nethouse.ru/

  Thank you, Quite a lot of data!

 31. Viagra or viagra https://search.lycos.com/web/?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Thanks. I enjoy it!

 32. Viagra from canada https://www.infospace.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  You have made your stand pretty nicely..

 33. stromectol tablets https://challonge.com/bunmiconglours

  Excellent facts. Appreciate it!

 34. Tadalafil https://results.excite.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Kudos, I enjoy this.

 35. Tadalafil https://www.infospace.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Whoa all kinds of fantastic material!

 36. Viagra lowest price https://results.excite.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Thanks. Good stuff.

 37. Viagra great britain https://search.givewater.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  You actually expressed it terrifically!

 38. canadian pharmacycanadian pharmacy

  Useful info. Thanks!

 39. canadian rx says:

  safe canadian online pharmacies https://www.dogpile.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Whoa many of valuable data!

 40. Viagra great britain https://swisscows.com/en/web?query=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Thanks! I value this!

 41. canada pharmacy

  With thanks, Plenty of posts!

 42. canadian prescriptions online https://search.seznam.cz/?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Amazing many of wonderful info!

 43. Viagra 5 mg funziona https://search.gmx.com/web/result?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  You actually expressed that exceptionally well.

 44. Buy viagra online https://www.ecosia.org/search?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Wow loads of valuable info!

 45. prescription drugs without prior prescription https://sanangelolive.com/members/canadianpharmaceuticalsonlineusa

  Lovely write ups, Many thanks!

 46. canadadrugs says:

  canadian pharcharmy online https://network.myscrs.org/profile/422020/0

  Many thanks, I like it.

 47. Viagra generico https://inflavnena.zombeek.cz/

  Reliable stuff. With thanks!

 48. Tadalafil tablets https://dsdgbvda.zombeek.cz/

  Beneficial forum posts. Kudos!

 49. Viagra for daily use https://challonge.com/citlitigolf

  Thanks! Lots of write ups!

 50. canadian pharmacies mail order https://web904.com/canadian-pharmaceuticals-for-usa-sales/

  Whoa all kinds of awesome knowledge!

 51. Viagra generique 500px.com/p/phraspilliti

  You’ve made your stand very nicely..

 52. Viagra prices https://web904.com/stromectol-buy/

  With thanks! A good amount of information.

 53. Viagra or viagra https://ktqt.ftu.edu.vn/en/question list/order-stromectol-over-the-counter-10/

  You suggested that really well.

 54. pharmacy says:

  canadian pharmacy viagra https://ktqt.ftu.edu.vn/en/question list/canadian-pharmaceuticals-for-usa-sales/

  Reliable information. Cheers!

 55. canadian pharmacies mail order https://aoc.stamford.edu/profile/canadianpharmaceuticalsonline/

  You actually explained that effectively!

 56. order stromectol over the counter https://challonge.com/en/orderstromectoloverthecounter

  Terrific facts. Thanks.

 57. tadalafil 20mg pinshape.com/users/2441621-canadian-pharmaceutical-companies

  Thanks a lot! Very good stuff.

 58. canadian pharmacy no prescription https://reallygoodemails.com/canadianpharmaceuticalsonline

  This is nicely expressed. !

 59. Viagra manufacturer coupon https://onlineviagra.flazio.com/

  Fantastic data. Appreciate it.

 60. Viagra generico https://buyviagraonline.home.blog/

  Thanks! Quite a lot of material!

 61. Viagra vs viagra vs levitra https://linktr.ee/buyviagraonline

  Nicely put, Regards.

 62. generic for cialis https://buyviagraonline.micro.blog/

  You actually stated it really well!

 63. pornoizle} says:

  ????

  goodddd thankssss youuuu

 64. cialis 20 mg http://jso7c59f304.iwopop.com/

  You actually stated that terrifically!

 65. Tadalafil 20 mg https://buyviagraonline.proweb.cz/

  Amazing all kinds of wonderful information.

 66. Viagra generic https://buyviagraonline.nethouse.ru/

  You suggested it really well.

 67. 5 mg viagra coupon printable https://buyviagraonline.fo.team/

  Thanks! Great information.

 68. Viagra rezeptfrei https://buyviagraonline.flazio.com/

  Kudos. Quite a lot of stuff!

 69. tadalafil tablets https://dwerks.nethouse.ru/

  Good material. Thanks.

 70. prescription drugs without prior prescription https://kwenzx.nethouse.ru/

  Terrific material, Kudos.

 71. online prescriptions without a doctor https://graph.org/Tadalafil-20mg-08-13

  Regards, Excellent stuff.

 72. online prescriptions without a doctor https://telegra.ph/Cialis-20mg-08-13

  Amazing forum posts. Regards.

 73. cialis without a doctor’s prescription https://linktr.ee/buycialisonline

  This is nicely said! !

 74. cialis 20mg https://kswbnh.nethouse.ru/

  Terrific information. Many thanks.

 75. medication without a doctors prescription https://hub.docker.com/r/tadalafil/20mg

  Good content. Many thanks.

 76. tadalafil 20 mg https://kalwer.micro.blog/

  Regards. Numerous forum posts!

 77. tadalafil 20 mg http://lasweb.iwopop.com/

  Thanks a lot. Quite a lot of material!

 78. generic cialis https://owzpkg.zombeek.cz/

  Thanks a lot, I like it.

 79. cialis purchase online without prescription https://kasheras.livejournal.com/283.html

  Thank you, A lot of postings!

 80. buy generic cialis https://laswert.wordpress.com/

  Lovely material. Many thanks.

 81. cialis from canada https://alewrt.flazio.com/

  Cheers. Plenty of knowledge!

 82. tadalafil without a doctor’s prescription https://linktr.ee/canadianpharmacy

  Fantastic stuff. Thanks.

 83. cialis lowest price https://hub.docker.com/r/dkwer/drugs

  Very well spoken without a doubt. !

 84. buy viagra online usa https://lawert.micro.blog/

  Nicely put. Thank you.

 85. online pharmacy canada https://swebas.livejournal.com/359.html

  Great forum posts, Appreciate it!

Comments are closed.