BUKA Bakery certifikohet me sukses me ISO 9001:2015 dhe HACCP

14.01.2019

Në Dhjetor 2018 pas një pune të suksesshme të konsulencës së ofruar nga ekipi i ekspertëve të INOVA Consulting në ngritjen e Sistemit të Cilësisë dhe atij të sigurisë ushqimore HACCP në KOSOVA FOODS – BUKA Bakery, pjesë e Meridian Corporation  me sukses është certifikuar dhe ka kaluar auditimin e jashtëm nga Trupa Certifikuese me renome ndërkombëtare TUV Austria.
Me kënaqësi ju informojmë se klienti dhe bashkëpunëtori ynë BUKA Bakery nga Prishtina ka certifikuar sistemin e cilësisë sipas ISO 9001:2015, si dhe sistemin e sigurisë ushqimore HACCP. Përmes HACCP, BUKA ka ngritur sistemin e sofistikuar të identifikimit dhe vlerësimit të rreziqeve shëndetësore në të gjitha fazat e procesit të prodhimit, përpunimit dhe shpërndarjes së ushqimeve, duke ofruar produkte të bukës të standardeve më të larta botërore.

Vlenë të cekët se BUKA Bakery ka arritur që për një kohë shumë të shkurtë të bëhet sinonim i cilësisë së lartë të bukës në Kosovë. Bazuar në receta dhe standarde gjermane, Buka Bakery ofron llojllojshmëri pa aditiv me përmbajtje të shëndetshme dhe shumë të shijshme të tilla si: bukë, pjekurina, sandwichë dhe ëmbëlsira të ndryshme.

Përgëzojmë ekipin e KOSOVA FOODS – BUKA Bakery për rezultatet e arritura, për punën e palodhshme dhe përkushtimin në cilësi.

INOVA Consulting mbështetës i fuqishëm i komunitetit të biznesit.
Mendo cilësinë e shërbimit, zgjedh INOVA Consulting.

 

1-8

buka
buka 2

383 replies

Trackbacks & Pingbacks

 1. Viagra online https://buyviagraonlinet.com/

  You actually expressed this effectively.

 2. prescriptions from canada without https://ascenddeals.com/beaverage/profile/canadianpharmacy/

  You actually reported it well.

 3. Viagra dosage https://pastelink.net/ii18z6qf

  You actually stated this really well!

 4. online pharmacy canada https://hafbeltminla.zombeek.cz/

  Thanks, I like this.

 5. canada online pharmacy https://challonge.com/gyoupafefer

  Incredible plenty of wonderful tips.

 6. canadian pharmacies online prescriptions https://www.provenexpert.com/canadian-drugs/

  Regards, Plenty of data.

 7. canadian pharmaceuticals https://www.mixcloud.com/canadapharmacies/

  Terrific facts, With thanks.

 8. canada drug says:

  canadian discount pharmacies https://pudbiascan.strikingly.com/

  Really many of beneficial tips.

 9. Viagra for daily use https://fnote.net/notes/7ce1ce

  Truly a good deal of great facts!

 10. madridbet says:

  BUKA Bakery certifikohet me sukses me ISO 9001:2015 dhe HACCP

  https://www.daneshart.ir/contact/

 11. madridbet says:

  BUKA Bakery certifikohet me sukses me ISO 9001:2015 dhe HACCP

  http://takemysecrets.com/las-10-mejores-cosas-ver-bielorrusia/

 12. best canadian pharmacies online https://conifer.rhizome.org/Discountpharmacy

  Regards. Quite a lot of postings!

 13. legitimate canadian mail order pharmacies https://www.mojomarketplace.com/user/discountcanadiandrugs-f0IpYCKav8

  Regards, Excellent information!

 14. pharmacy says:

  canadian pharmaceuticals https://my.desktopnexus.com/Canadianpharmacygeneric/journal/

  Incredible all kinds of helpful information!

 15. canadian pharmacies online https://wakelet.com/@OnlinepharmacyCanadausa

  Many thanks! Awesome information!

 16. cialis from canada https://experiment.com/users/canadiandrugs/

  Thanks, A good amount of content.

 17. list of reputable canadian pharmacies https://canadianonlinepharmacieslegitimate.flazio.com/

  You stated this well.

 18. cialis canadian pharmacy https://www.buymeacoffee.com/pharmaceuticals

  Thanks a lot! Helpful information.

 19. discount canadian pharmacies https://gravatar.com/kqwsh

  You expressed that superbly!

 20. legitimate canadian mail order pharmacies https://canadianpharmaceuticalsonline.livedoor.biz/archives/17957096.html

  You actually explained it fantastically!

 21. buy viagra online usa https://canadianpharmaceuticalsonline.studio.site/

  Incredible quite a lot of terrific advice!

 22. erectile dysfunction medications https://wallsawadar.zombeek.cz/

  Whoa quite a lot of superb info!

 23. Viagra 5 mg funziona https://challonge.com/afersparun

  With thanks, Lots of information.

 24. canadian prescription drugstore https://www.provenexpert.com/pharmacy-online/

  Incredible lots of very good advice!

 25. Viagra generico online https://obsusilli.zombeek.cz/

  Many thanks. Loads of tips!

 26. Viagra canada https://challonge.com/ebocivid

  Amazing many of wonderful tips!

 27. Viagra 20 mg best price https://issuu.com/lustgavalar

  You actually expressed that adequately.

 28. Generic for viagra https://dustpontisrhos.zombeek.cz/

  Appreciate it, A lot of postings.

 29. prescription drugs without prior prescription https://www.cakeresume.com/me/best-canadian-pharmaceuticals-online

  You actually expressed it superbly!

 30. best canadian pharmacy https://conifer.rhizome.org/pharmaceuticals

  Point certainly taken..

 31. canadian cialis https://search.lycos.com/web/?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  You made your point quite nicely!!

 32. Viagra vs viagra https://www.infospace.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Many thanks. An abundance of information.

 33. Viagra tablets australia https://dramamhinca.zombeek.cz/

  You’ve made the point!

 34. stromectol nz https://challonge.com/bunmiconglours

  You actually mentioned that adequately!

 35. dosage for stromectol https://aoc.stamford.edu/profile/cliclecnotes/

  You actually stated that really well.

 36. prescription drugs without prior prescription https://canadianpharmaceuticalsonline.as.me/schedule.php

  Appreciate it, A lot of write ups!

 37. Cheap viagra https://results.excite.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Thanks, Excellent information.

 38. Viagra 20 mg https://www.infospace.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Truly lots of fantastic information.

 39. Viagra alternative https://results.excite.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Superb facts. Kudos.

 40. Viagra uk https://search.givewater.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Cheers. Ample write ups.

 41. Viagra reviews

  Seriously quite a lot of great facts.

 42. canada drug https://www.dogpile.com/serp?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Cheers. I appreciate it.

 43. Interactions for viagra https://swisscows.com/en/web?query=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  You said this perfectly.

 44. Viagra lowest price https://sanangelolive.com/members/unsafiri

  Beneficial information. Appreciate it.

 45. Viagra for sale https://search.seznam.cz/?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Wow a lot of very good info.

 46. Viagra alternative https://search.gmx.com/web/result?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  Nicely put. Thank you.

 47. Viagra 20 mg best price https://www.ecosia.org/search?q=“My Canadian Pharmacy – Extensive Assortment of Medications – 2022”

  You actually revealed that perfectly.

 48. purchase stromectol online https://sanangelolive.com/members/girsagerea

  Thanks, Quite a lot of postings!

 49. Canadian Pharmacy USA https://legalmarketplace.alanet.org/profile/421920/0

  You actually said that exceptionally well.

 50. prescriptions from canada without https://wefbuyersguide.wef.org/profile/421914/0

  You actually reported this perfectly!

 51. stromectol children https://dsdgbvda.zombeek.cz/

  You actually mentioned it adequately.

 52. stromectol dosage table https://challonge.com/esapenti

  Cheers. Ample content!

 53. canadian pharmacy no prescription https://www.provenexpert.com/canadian-pharmaceuticals-online-usa/

  Thanks a lot, An abundance of stuff!

 54. canadian pharmacies that are legit 500px.com/p/phraspilliti

  Terrific postings. Kudos!

 55. canadian prescriptions online https://bursuppsligme.bandcamp.com/releases

  Thank you. Loads of write ups.

 56. How does viagra work https://web904.com/stromectol-buy/

  Incredible plenty of useful facts.

 57. stromectol doses https://aoc.stamford.edu/profile/goatunmantmen/

  Really lots of terrific information!

 58. Generic viagra https://ktqt.ftu.edu.vn/en/question list/order-stromectol-over-the-counter-10/

  Seriously all kinds of fantastic tips.

 59. Viagra bula https://ktqt.ftu.edu.vn/en/question list/canadian-pharmaceuticals-for-usa-sales/

  Cheers! Lots of material!

 60. canadian online pharmacies pinshape.com/users/2441621-canadian-pharmaceutical-companies

  You said it adequately!

 61. tadalafil without a doctor’s prescription https://www.scoop.it/topic/canadian-pharmaceuticals-online

  Truly quite a lot of helpful facts.

 62. canada drug says:

  canadian prescriptions online https://500px.com/p/canadianpharmaceuticalsonline

  You actually said it well.

 63. cialis canada https://onlineviagra.fo.team/

  Beneficial material. Thank you.

 64. medication without a doctors prescription https://onlineviagra.flazio.com/

  Really all kinds of very good facts!

 65. Viagra rezeptfrei https://viagraonline.home.blog/

  Really tons of fantastic tips!

 66. cialis pills https://form.jotform.com/222341315941044

  You have made your stand very effectively.!

 67. cialis tablets australia https://buyviagraonline.zombeek.cz/

  Useful advice. Many thanks.

 68. cialis generico online https://buyviagraonline.proweb.cz/

  Great material. Regards.

 69. medication without a doctors prescription https://buyviagraonlinet.wordpress.com/

  You expressed it very well!

 70. buy viagra now https://dwerks.nethouse.ru/

  You actually said it effectively.

 71. online prescriptions without a doctor https://kwenzx.nethouse.ru/

  Thanks! Useful stuff!

 72. cialis generic https://graph.org/Tadalafil-20mg-08-13

  Incredible loads of very good knowledge.

 73. cialis tablets https://www.formlets.com/forms/fpN4Ll8AEnDHBAkr/

  You have made your stand pretty nicely.!

 74. cialis generic https://kswbnh.nethouse.ru/

  Regards. Quite a lot of stuff!

 75. cialis without a doctor’s prescription https://tadalafil20mg.webflow.io/

  Amazing quite a lot of useful tips.

 76. canadian cialis https://hub.docker.com/r/tadalafil/20mg

  You explained that very well.

 77. cialis 20mg prix en pharmacie https://kalwer.micro.blog/

  Appreciate it! Quite a lot of posts.

 78. cialis tablets http://lasweb.iwopop.com/

  Nicely put, Appreciate it.

 79. cialis tablets australia https://owzpkg.zombeek.cz/

  Regards, Lots of posts!

 80. cialis generico online https://laswert.wordpress.com/

  Incredible tons of useful material!

 81. cialis purchase online without prescription https://buycialisonline.fo.team/

  Superb stuff. Thanks a lot.

 82. cialis 5mg https://alewrt.flazio.com/

  Beneficial postings. With thanks.

 83. northwest pharmacies https://kawers.micro.blog/

  Nicely expressed of course. .

 84. canada pharmacies online prescriptions https://linktr.ee/canadianpharmacy

  You actually suggested it really well.

 85. list of reputable canadian pharmacies https://www.divephotoguide.com/user/drugs

  You’ve made the point!

 86. cialis tablets australia https://lawert.micro.blog/

  You have made the point!

 87. Cheap cialis https://swebas.livejournal.com/359.html

  Seriously a good deal of helpful data.

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply